...malá scéna, velké zážitky...
SEMTAM 35 let

SEMTAM 35 let

Malá scéna v 19 hod.

Jihočeská bluegrassová kapela SEMTAM slaví na Malé scéně KD Metropol pětatřicátiny! Není to náhodně vybrané místo. S touto scénou je kapela provázána od samého vzniku. Počátek kapely se datuje od roku 1981, první veřejné vystoupení kapely - krajské kolo Porty 82, se konalo právě na Malé scéně. A to byl vlastně začátek dalších úspěchů.

SEMTAM  působí i v současnosti vyrovnaným projevem kvalitního vokálu s pevným doprovodem a brilantními sóly. To vše by nefungovalo bez hezkých písniček, jak těch slavných z historie, tak úplně nových, které jsou i na nové desce kapely - NÁVRAT. Současné obsazení kapely:  Luboš Marek - kapelník a housle, Vojta Zícha - banjo, Petra Želiborová - baskytara, Tomáš Berka - kytara,  Pepa Pospíšilík - zpěv a mandolína a zpěvačky Lenka Huszárová a Pavla Blažková.

V roli gratulantů  a zároveň hudebních hostů se pódiu objeví PAVEL ŽALMAN LOHONKA, PAVLÍNA JÍŠOVÁ, JIRKA SMRŽ, JARDA MATĚJ MATĚJŮ, MÍŠA HÁLKOVÁ a LUBOŠ MAŠKARA. Slovem bude provázet bývalá zpěvačka kapely PAVLÍNA JÍŠOVÁ spolu s prvním kontrabasistou, zpěvákem a textařem kapely PETREM HENSELEM, zakládajícími členy.

Čeká vás neopakovatelný zážitek!

 

Cena vstupenek 250 Kč.

Začátek předprodeje vstupenek 14. března.

26.04.16